این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

خوش آمدید به انجمن تخصصی پایتون و جنگو (پایتونی ها)

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید.

ترانه برزگر

معرفی بهترین IDE برای زبان برنامه نویسی پایتون و جنگو

سلام به همه دوستان
من تازه کارم توی برنامه نویسی دنبال یک IDE خوب برای زبان Python میگردم اگر امکانش هست معرفی کنید

با تشکر.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام کاربر گرامی

بهترین آي دی ای ( IDE ) برای پایتون و جنگو و فلسک ، بنده پای چرم ( Pycharm ) رو پیشنهاد میدم .

البته IDE های دیگری هم هست که ازش استفاده میکنن . ولی فکر نکنم به حرفه ای پای چرم باشه

موفق و پیروز باشید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 29 مرداد 1396 در 16:39، Admin گفته است :

سلام کاربر گرامی

بهترین آي دی ای ( IDE ) برای پایتون و جنگو و فلسک ، بنده پای چرم ( Pycharm ) رو پیشنهاد میدم .

البته IDE های دیگری هم هست که ازش استفاده میکنن . ولی فکر نکنم به حرفه ای پای چرم باشه

موفق و پیروز باشید

درود بر شما  

اخرین ورژن پای چارم رو دانلود کردم ولی وقتی کرکش میکنم روی سیستم من اجرا نمیشه فعلا از نت بینز استفاده میکنم .اگر  لینک  سالم برنامه موجودهست ممنون میشم ارسال کنید. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام کاربر گرامی

( کرک پای چرم ) سیستم عامل شما لینوکس بیس هست یا ویندوز ؟

اگر بدون کرک دانلود کردید باید بگردید و لایسنس مناسب رو پیدا کنید ولی اگر با کرک دانلود کرده باشید فکر نکنم مشکلی داشته باشید .

شما از لینک زیر دانلود کنید و طبق توضیحش کرک کنید :

دانلود IDE برای پایتون پای چرم ( Pychram ) برای ویندوز

راهنمای نصب

1- اول نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل Patch.jar را در یک پوشه ی دلخواه (ترجیحا محل نصب برنامه) کپی کنید. مثلا در آدرس زیر:

C:\Program Files (x86)\JetBrains\PyCharm 2017.2\bin

3- در پوشه ی bin محل نصب برنامه، فایل با پسوند vmoptions. را بیابید. در صورتی که دو فایل با این پسوند وجود دارند، فایل مناسب با معماری مورد نظر خود (64 یا 32 بیت) را انتخاب کنید و آن را با Notepad باز کنید.
4- در یک خط جدا در آخر فایل، خط زیر را قرار دهید و آدرس Patch.jar در هارد خود را قرار دهید:

-javaagent:C:\Program Files (x86)\JetBrains\PyCharm 2017.2\bin\Patch.jar

5- برنامه را باز کرده و با هر متنی آن را فعال سازی کنید.

توجه : از بیلد های سری 143 به بعد، جت برینز سیستم مدیریت لیسانس تازه ای را در محصولات خود معرفی کرده که در هر بار آپدیت ممکن است کرک برنامه از کار بیفتد. لذا از آپدیت برنامه به طور مستقیم خودداری کنید.

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

سپاس ار توضیحات .تمام مراحل رو اجرا کردم . وقتی -javaagent:C:\Program Files (x86)\JetBrains\PyCharm 2017.2\bin\Patch.jar را در فایل vmoptions. (64 بیت) قرار میدهم برنامه اجرا نمیشود.وقتی ان را پاک میکنم برنامه به راحتی اجرا و بصورت تریال 30 روزه است.

عکس در پیوست موجود هست.

حغ.png

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام کاربر گرامی

بنده تا حالا به همچین مشکلی برخورد نکردم . باید بخوبی کار کنه پای چرم . چون خودم هم لینوکس دارم زیاد به به مشکلات ویندوز برخورد نکردم .

پیشنهاد بنده به شما این هست که از لینک زیر به سایت رسمی jetbrains برید و نسخه رایگان اصلی خود شرکت رو دانلود کنید و به راحتی نصب و استفاده کنید

برای سطح مبتدی تا قبل از پیشرفته فرقی نداره با نسخه پولی پای چرم کار کنید یا نسخه رایگان

نسخه رایگان نیز تمام امکانات مهم و اساسی نسخه پولی رو داره

بنده روی یکی از سیستم هام از نسخه رایگان استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندارم

دانلود نسخه اصلی و رایگان پای چرم ( Pycharm )

موفق و پیروز باشید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 29 مرداد 1396 در 14:20، ترانه برزگر گفته است :

سلام به همه دوستان
من تازه کارم توی برنامه نویسی دنبال یک IDE خوب برای زبان Python میگردم اگر امکانش هست معرفی کنید

با تشکر.

از PyDev هم میتونید استفاده کنید.

http://www.pydev.org/download.html

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری